Katırcıoğlu Termal’de Vatandaşlarla Buluştu

15 Kasım 2022 09:33
Katırcıoğlu Termal’de Vatandaşlarla Buluştu

Şehir Buluşmaları kapsamında Termal ilçesine giden AK Parti Kocaeli Milletvekili Rediye Sezer Katırcıoğlu, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ve AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

“2023’e Doğru Şehir Buluşmaları" programı kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık ile birlikte Yalova’ya gelen AK Parti Kocaeli Milletvekili Rediye Sezer Katırcıoğlu, Termal İlçesine gitti. İlçeye gelişinde Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar ve partililer tarafından karşılanan vekil Katırcıoğlu ilk olarak partisinin ilçe binasına geçti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Rediye Sezer Katırcıoğlu’nun ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduklarını ifade eden Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar ilçe ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Katırcıoğlu Termal Belediyesi tarafından ilçede sürdürülen hizmetlerden dolayı Acar’a teşekkür etti. AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar ise parti çalışmaları ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Ardından ilçede esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Kocaeli Milletvekili Rediye Sezer Katırcıoğlu, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, AK Parti Termal İlçe Başkanı Recep Bahar uzun uzun sohbet ederek sorunları ve talepleri dinlediler. Bu esnada Dünya Güreş Şampiyonu efsane güreşçi Sırrı Acar’ı da unutmayan AK Parti Kocaeli Milletvekili Rediye Sezer Katırcıoğlu Acar ile uzun uzun sohbet ederek hal ve hatırını sordu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle