Kaşıkcı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Kaşıkcı’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Yalova Sağlık İl Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ve Merkez TSM çalışanları Yalova eski Sağlık İl Müdürü olan, Bursa Sağlık İl Müdürü Uzm.Dr. Halim Ömer Kaşıkcı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Bursa Sağlık İl Müdürü Uzm.Dr. Halim Ömer Kaşıkcı'yı, Yalova’da ki mesai arkadaşları unutmadı. Bursa’ya giden ve Kaşıkcı’ya makamında konuk olan Yalova Sağlık İl Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ve Merkez TSM çalışanları Yalova’da ki sağlık personellerinin selamını da ilettiler. Yalova’da çok güzel günler geçirdiğini dile getiren Bursa Sağlık İl Müdürü Uzm.Dr. Halim Ömer Kaşıkcı ise sık sık Yalova’ya geleceğini dile getirdi.
Yalova Sağlık İl Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ve Merkez TSM çalışanları daha sonra Nilüfer Sağlıklı Hayat Merkezi ve Mudanya Sağlıklı Hayat Merkezini de ziyaret ettiler. Yalova ekibine Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Yunuz Arslan, Nilüfer İlçe Sağlık Müdürü Dr.Hakan Baş, Mudanya İlçe Sağlık Müdürü Dr.Nalan Yıldız’da eşlik etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle