Karatecilerden Vali Erol’a Ziyaret

13 Ocak 2023 07:55
Karatecilerden Vali Erol’a Ziyaret

Türkiye 2.si olarak Yalova’ya gurur ve mutluluk yaşatan Taşköprü Karate Spor Kulübü sporcuları ve teknik ekibi, Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’la birlikte Yalova Valisi Muammer Erol’u ziyaret ettiler.

Sakarya’da düzenlenen Türkiye Karate Şampiyonası çekişmeli karşılaşmalara ve mücadelelere sahne oldu. 81 ilden gelen takımların kıyasıya yarıştığı şampiyonada Yalova’yı Taşköprü Karate takımı temsil etti. Takım yarıştığı Kumite müsabakalarında Türkiye 2’nciliğini elde etti. Kazanılan derece ilde mutluluk ve gurur yaşanmasına neden oldu. Taşköprü Karate takımı, teknik ekip ve Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan’la birlikte Yalova Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret ettiler. Burada Vali Erol’a şampiyona hakkında bilgiler veren Taşköprü Karate Takımı hocası Mehmet Güney zorlu rakipleri geride bırakarak bu dereceye ulaştıklarını ifade etti. Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ise belediye olarak Karate’nin de aralarında olduğu birçok spor dalına destek verdiklerini ifade etti.

Kazanılan derecenin ilimiz açısından önemli olduğunu dile getiren Yalova Valisi Muammer Erol, sporcuları ve teknik kadroyu kutladı.
Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, Taşköprü Karate takımı ve teknik ekip Yalova Valisi Muammer Erol’la spor konusunda bir süre daha istişarede bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle