Karahanoğlu’na Büyük İlgi

07 Aralık 2021 08:37
Karahanoğlu’na Büyük İlgi

İlk Kitabı, “Ön Yargınız Son Yargınız” olmasını okuyucuları için imzalayan Kübra Karahanoğlu okuyucuları ile İmza Günü’nde buluştu.

Yıldız Kırtasiye’de gerçekleştirilen imza günü büyük ilgi gördü. “Ön Yargınız Son Yargınız” olmasın adlı kitabı ile okuyucuları ile bir kez daha buluşan Kübra Karahanoğlu gördüğü ilgiden de son derece memnun olduğunu dile getirdi. Kitabın içeriği ve yazılış amacını da dile getiren Karahanoğlu, “Bu kitap aslında bir proje ile başladı. Moral değerleri üzerine neler yaparız diyerek geçen yıl bir grup öğrencimle yola çıktığımız bu proje kitap yolculuğunun ilk adımı oldu. İletişimin önündeki en temel etkenlerden birisi önyargı. Birçok insan belki bunun farkında değil. Kitabım farkındalık kazandırmak anlamında benim için çok önemli. Birçok insan ya önyargılı olduğunun farkında değil ya da bunu kabullenemiyor. Yaşı kaç olursa olsun herkes ön yargılara maruz kalabiliyor ve herkes önyargılı tutumlar sergiliye biliyor. Bu kitabı yazarken insanların, ‘Ben bunun neresindeyim’ sorusunun cevabını verebilmelerini istedim” dedi.

Kübra Karahanoğlu’nun imza gününe katılan okurlar yazarın kitabını kendileri için imzalamasının hazzını yaşarken onunla hatıra fotoğrafı çekilmeyi de ihmal etmediler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle