Karahanoğlu Kitabını İmzalayacak

05 Kasım 2021 08:15
Karahanoğlu Kitabını İmzalayacak

Eğitimci, programcı ve yazar Kübra Karahanoğlu, son kitabı, “Ön yargınız son yargınız olmasın”ı okurları için imzalayacak. Karahanoğlu katılımcılarla bir söyleşi de gerçekleştirecek.

Kübra Karahanoğlu, 06 Kasım 2021 Cumartesi günü saat 14:00 ile 16:00 arasında Halil İnalcık Kültür Merkezi Engelsiz Kafe Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan söyleşi ve imza gününde okurları ile buluşacak. Burada bir söyleşi de gerçekleştirecek olan eğitimci, programcı ve yazar Kübra Karahanoğlu daha sonra kitabını imzalayacak.

Karahanoğlu kitabını ise şu sözlerle anlatıyor, ““İnsanlara karşı önyargılı davrandığınız oluyor mu? Siz önyargılara maruz kaldığınızı düşünüyor musunuz? Bu sorulara yanıt aramak amacıyla Önyargınız Sonyargınız Olmasın sloganı ile gerçekleştirdiğim ilk öğretmen eğitimlerimde bir katılımcı, şimdi siz bu çalışmayı yapınca herkes önyargılarından kurtulacak mı? sorusunu sormuştu. Cevabım, aynı zamanda bu çalışmanın amacı da olan şu cümle olmuştu: Önyargılarınızdan kurtulamayabilirsiniz ancak önyargılarınızın farkında olabilir ve onları yönetebilirsiniz. Hatta maruz kaldıklarınızı bile… Bu kitapta, önyargıların nelere bağlı olarak ortaya çıktığını, varsa mevcut önyargılarınızı ve maruz kaldığınız önyargıları nasıl yönetebileceğinizi ve iletişim süreçlerinizi nasıl keyifli hâle getirebileceğinizi okuyacaksınız.  İnsan iyi olursa dünya iyi olur. Herkes bir başkasından beklediğinde, var olan tek şey bekleyişin kendisidir. İçinizdeki iyiyi besleyin”

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle