Karadeniz, “Hedefimiz 1.lige çıkmak”

22 Haziran 2023 12:15
Karadeniz, “Hedefimiz 1.lige çıkmak”

Bu sezon Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Ligi’nde zorlu rakiplerle mücadele verecek olan Çiftlikköy Belediyespor, transfer çalışmaları şimdilik sona ererken, Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz teknik heyetin istemesi halinde eksik görülen mevkilere transfer yapılabileceği belirtti.

Çiftlikköy Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Metehan Karadeniz yeni sezon öncesinde yaptığı değerlendirmeyle 1. Ligi hedeflediklerini vurguladı.

Genç ve dinamik bir ekip kurduklarını söyleyen Karadeniz , “Yeni Hocamız Kurtuluş Kantar Turhan ile yol haritasını belirledik. Takımımızda genç oyuncularla deneyimli oyuncuları harmanlayacağımız en iyi kadroyu kurduğumuzu ve iyi bir sezon geçireceğimize inanıyoruz. Bizlere her zaman destek veren Çiftlikköy Belediye Başkanımız ve Belediyespor Kulüp Başkanımız Sayın Ali Murat Silpagar’a teşekkür ediyorum. Bu süreçte bizim yüzde yüz yanımızda yer aldı ve bu sezonu en iyi şekilde geçireceğimiz konusunda bizlere inancı tam. Taraftarımızın da desteğiyle 2.Lig’de ses getirecek bir ekip olmak istiyoruz” dedi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle