Karaalioğlu Görevi Devraldı

Karaalioğlu Görevi Devraldı

Yeşil Körfez Su Birliği’nde görev devir teslimi yapıldı. Birlik başkanı seçilen Nusret Karaalioğlu görevi Ömer Nergiz’den devraldı.

Yerel seçim sonrasında Yeşil Körfez Su Birliği meclisinde yer alan isimler de netleşmişti. Bu isimler Cuma günü ilk meclis toplantısını gerçekleştirerek Yeşil Körfez Su Birliği’nin başkanını belirlediler. Meclis üyeleri başkanlığa adaylığını koyan Nusret Karaalioğlu’nu oy birliği ile başkanlığa getirdi. Meclis sonrasında ise devir teslim gerçekleştirildi. Yeşil Körfez Su Birliği’nin bir önceki dönemde başkanlığını yürüten Ömer Nergiz görevi Nusret Karaalioğlu’na devrederek görevinde başarılar diledi. Karaalioğlu ise yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ettiği Nergiz’e çiçek sundu. Ardından söz alan Karaalioğlu, “Ömer Nergiz başkanımızın Yeşil Körfez Su Birliği tesislerini devraldığındaki halini ve ardından gelinen noktayı yakinen takip ettim. Birliğin mali yapısı da güçlendiren Ömer Nergiz tesisi Avrupa standartlarına taşıdı. Yalova açısından bu tesisin modern bir şekilde çalışmasının ayrıca bir önemi var. Zira ildeki vatandaşlarımızın içme suyu bu tesiste arıtılıyor. Burada yapılan en küçük bir hata topluma olumsuz yansır. O nedenle çok duyarlı bir yönetim anlayışı sergileyen Ömer Nergiz’e teşekkür ediyorum. Görevi ondan devralıyor ve daha ilerilere taşıyacağımızdan da şüphesinin olmamasını istiyoruz” dedi.
Ömer Nergiz ve Nusret Karaalioğlu ardından bir süre daha görüş alışverişinde bulunarak meclis üyeleri ile birlikte sohbet ettiler.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

13 Mayıs 2019 00:34
Basarilar dostum, suyumuzda emin ellerde herkez rahat olsun

Suat

11 Mayıs 2019 16:57
Hayirli ugurlu olsun