“Kadınlar İş Yaşamında Daha Fazla Yer Almalı”

“Kadınlar İş Yaşamında Daha Fazla Yer Almalı”

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’in eşi Selma Temel Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyede çalışan bayan personelleri ile kahvaltıda buluştu.

Temel, “Kadınlar çalışma hayatında daha etkin bir şekilde rol almalıdır” dedi.

Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Esenköy beldesinde de bir etkinlik gerçekleştirildi. Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’in eşi Selma Temel belediyede görev yapan bayan personeller için kahvaltı düzenledi. Teşvikiye Cemos'ta gerçekleştirilen kahvaltıya Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel de katıldı. Burada belediye beprsonellerine hitap eden Temel, “En başta hayatımızı birleştirdiğimiz günden beri bana desteğini esirgemeyen, her anımda yanımda olan eşimin, Belediyemizin çalışan bayan personelerimizin, şehitlerimizin anne ve eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar gününü kutlarım” dedi.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’in eşi Selma Temel ise, “Kadınlar hayatın her aşamasında olduğu gibi iş yaşamında da etkin bir rol almalılar. Bu ülkenin gelişimi açısından çok önemlidir. Esenköylü kadınlarımızın bu anlamda daha aktif olmaları için bizler de elimizden gelen çabayı ve özeni göstereceğiz. Bu anlamda tüm kadınlarımızın gününü kutlarım” diye konuştu.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle