Kadın Girişimcilerden Soygüzel’e Ziyaret

Kadın Girişimcilerden Soygüzel’e Ziyaret

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merve Gencer ve yönetim kurulu üyeleri Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel’i ziyaret ettiler.

YTSO Kadın Girişimciler Kurulu yönetim kurulu İl Genel Meclisi Başkanlığı görevine seçilen Hasan Soygüzel’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Soygüzel ise, “Kadının olduğu her yerde hareket ve bereket olur. Kadınlarımız son yıllarda iş dünyamızda da etkin bir rol üstlenerek ekonomimize hayat veriyorlar. Yalova’da da Kadın Girişimciler Kurulu kadın girişimciliğinin önünü açmak ve daha fazla kadının iş dünyasına kazandırılmasını sağlamak adına önemli çalışmalar yürütüyor. Ben bu çalışmalarından dolayı Kadın Girişimciler Kurulumuzu yürekten kutluyorum” dedi.

İl Özel İdaresi ile birçok çalışmaya imza attıklarını dile getiren Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Merva Gencer bundan sonra da yine çalışmaların sürdürüleceğine inandığını dile getirdi. Gencer ziyaretin anısına Soygüzel’e sabun çiçeği hediye etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle