Kadıköy De Yeni Başkan Cem Gümüş

19 Ocak 2023 09:12
Kadıköy De Yeni Başkan Cem Gümüş

AK Parti Kadıköy Belde Başkanlığı’nda bayrak değişimi yaşandı. Bir süredir beldede başkanlık görevini sürdüren Ahmet Albayrak’ın yerine Cem Gümüş getirildi. Gümüş’e mazbatasını ise AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar teslim etti.

AK Parti 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi öncesinde Kadıköy beldesinde değişime gitti. Bir süredir AK Parti Kadıköy belde başkanı olarak görev yapan Ahmet Albayrak’ın yerine Cem Gümüş atandı.

 “Her zaman partimin emrindeyim”

Yapılan atama sonrasında bir devir teslim töreni düzenledi. AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadıköy Belde Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve belde yönetim kurulunun da katıldığı tören ile Ahmet Albayrak görevi Cem Gümüş’e devretti.  Her zaman partinin emrinde olmayı sürdüreceğini ifade eden Albayrak, “Kuruluşundan bugüne kadar Partimin teşkilatlarındayım. 2020 yılından bu yana da Kadıköy Beldemiz için Belde Başkanı olarak kıymetli yönetici arkadaşlarım le çalışmalarımızı sürdürdük. Ancak maalesef sağlık sorunlarım sebebiyle gururla sürdürdüğüm Başkanlık görevimden bugün affımı istedim. 3 senedir beraber çalıştığımız, yönetimimde teşkilat başkanı olarak görev yapan Cem Gümüş kardeşime ve yönetimine bayrağı devrediyorum. Beldemiz için, partimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“Hedef 2023”

Görevi Albayrak’tan devralarak AK Parti Kadıköy Belde Başkanlığına atanan Cem Gümüş ise, “Öncelikle Ahmet Başkanı’ma geçmiş dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyor ve şahsım ile ilgili nazik düşünceleri için teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın gösterdiği hedefler doğrultusunda 2020 yılında belde teşkilat başkanlığı görevi ile yönetici arkadaşlarım ile birlikte inandığımız yolda yürümeye başladık. Belde Başkanımız Ahmet Albayrak, Belediye Başkanı’mız Mehmet Şahin, meclis üyelerimiz ve belde yönetimimiz ile koordineli bir şekilde kararlılık ile beldemizdeki çalışmalarımızı yürüttük. Bugün şahsımın omuzumdaki yük biraz daha artıyor. Ancak bugüne kadar bana tevdi edilen hangi görev olursa olsun layıkıyla yaptığım gibi, bu yeni görevimde de yönetimim ile birlikte var gücümüze çalışmaya devam edeceğiz  Önümüzde çok önemli bir seçim var ve bu seçimde Kadıköy’ümüz den sayın Cumhurbaşkanı’mıza en güçlü desteği vermek için, onu yeniden başkan yapmak için kapı kapı gezip gönüllere gireceğiz. Allah hepimizi muvaffak etsin inşallah” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle