Kaçar Sahaları İnceledi

Kaçar Sahaları İnceledi

Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar beldede bulunan ve kısa bir süre önce bakıma alınan semt sahalarında incelemede bulundu.

Tavşanlı Belediyesi tarafından beldede vatandaşların spor yapmaları için inşa edilen semt sahaları bakıma alındı. Tabanı kaplayan malzemeleri ve çevresini saran tel örgüleri yenilenerek modernize edilen sahalarda inceleme yapan Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar yetkililerden bilgi aldı. Vatandaşlara modern spor alanları sunmak istediklerini dile getiren Kaçar, “Tavşanlı Belediyesi tarafından yapılan sahalar zamanla yıprandılar. Bunları elden geçirmek bakım ve onarım isteyenleri onarmak, değişime ihtiyaç duyan sahaların da gerek taban ve gerekse tel örgülerinde yenilemeye gitmek için düğmeye bastık. Ekiplerimiz tarafından sürdürülen bu çalışmalar sayesinde sahalarımızı modernize ediyoruz. Bunda tek hedefimiz halkımıza modern spor alanları sunmaktır. Gençlerimiz, yavrularımız ya da spor yapmak isteyen kim varsa buralardan ücretsiz olarak faydalanarak güven içerisinde spor yapabilecekler” dedi.

Semt sahalarının bakım ve onarımdan geçirilmeye başlaması vatandaşları da mutlu etti. Belediyeye teşekkür eden vatandaşlar, “Belediyemiz tarafından yıpranan ve yer yer onarıma ihtiyaç duyan semt sahaları bakımdan geçiriliyor. Bu çalışmalar bitince yeniden buralarda spor yapabileceğiz. Başkanımız Mücahit Kaçar ve ekibine yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle