Kaçan’dan Kangal’a Ziyaret

Kaçan’dan Kangal’a Ziyaret

CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Necla Kaçan, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ı makamında ziyaret etti.

Bir dizi temasta bulunmak ve çalışmalar yapmak adına Yalova’ya gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Necla Kaçan Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal’ı da ziyaret etti. Ziyarette Kaçan’a CHP Yalova Kadın Kolları Başkanı Meryem Ataç ve Kaytazdere Kadın Kolları Başkanı Şükran Çetin ile kadın kolları üyeleri de eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ise belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. CHP Kadın kollarına da teşekkür eden Kangal, “CHP Kadın kollarına da huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Zira kadınlarımız gerçekten çok aktif bir çalışma ortaya koyuyorlar. Toplumun her kesimi ile temasta olan CHP’li kadınlar bizlerin görmediklerimizi ve bizlerin duymadıklarımızı duyuyor. Belediyecilik hizmetlerinin daha hızlı ve nokta atışı yapılmasında kadınlarımızın bizlere verdiği desteğin önemi büyük” dedi.

CHP Kadın Kollarının ülkenin her yerinde olduğu gibi Yalova’da da çok aktif olduğuna değinen CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Necla Kaçan ise, “Yalova kadın kolları başkanımıza ve üyelerine yürekten teşekkür ediyorum. Kadınlarımız hiç durmaksızın çalışıyorlar. Ülke ve il gündemini çok iyi takip ediyor ve halkın nabzını tutuyorlar. Bulundukları noktalarda yaşanan olumsuzluklara yerinde müdahaleler ediyorlar. Sorunların çözümünde etkin bir rol üstleniyorlar. Ben tüm Yalova Kadın Kolları üyelerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaytazdere Belediyesi tarafından sürdürülen belediyecilik çalışmasından da övgü ile bahseden Kaçan, “Kaytazdere beldemiz hizmetlerle buluşmuş. CHP’li belediyecilik anlayışının güzel bir örneği sergileniyor. Ben bu anlamda Kaytazdere Belediye Başkanımız Ali kangal’ı da kutluyor ve tebrik ediyorum” dedi.
Ardından CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Necla Kaçan, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal ve CHP’li kadınlar bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle