İyi Partili Kadınlar Ankara’ya Çıkarma Yaptılar

24 Haziran 2022 09:45
İyi Partili Kadınlar Ankara’ya Çıkarma Yaptılar

İYİ Parti Yalova Kadın Kolları üyeleri İYİ Parti Yalova Kadın Politikaları Başkanı Elif Akyol Tosun ile birlikte TBMM’de gerçekleştirilen İYİ Parti Grup Toplantısı’na katıldılar.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımı ile TBMM’de gerçekleşen grup toplantısına Yalovalı kadınlar adeta çıkarma yaptı. İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı Elif Akyol Tosun başkanlığındaki kadınlar Meral Akşener’in grupta yaptığı konuşmayı dinleyerek sık sık alkışlarla destek verdiler. Konuyla ilgili bilgi veren İYİ Parti Yalova Kadın Politikaları Başkanı Elif Akyol Tosun, “İYİ Parti İl ve İlçe Kadın Politikaları Başkanlığı organizasyonu ile Genel Başkan Meral Akşener’in grup toplantısına katıldık. Grup toplantısında Genel Başkanımız Sayın Akşener’i dikkatle ve coşkuyla dinleme imkanı bulduk. Genel Başkanımız Meral Akşener’in özellikle ‘İktidara geldiğimizde İstanbul Sözleşmesine yeniden döneceğiz’ sözleri kadınlarımızın güvenlerini daha da pekiştirdi. Büyük kalabalık ve coşku içinde geçen grup toplantısından sonra Yalova grubumuzla genel merkezimize geçtik, burada da çeşitli temaslarda bulunduktan sonra Yalova’ya döndük” dedi.
İYİ Partili kadınlar İYİ Parti Bursa Milletvekili Ali Kamil Erozan’ı da ziyaret ettiler. Burada Erozan’la uzun uzun sohbet eden Yalovalı kadınlar parti çalışmaları hakkında da görüş alışverişinde bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle