İyi Parti Yönetimi Belli Oldu

İyi Parti Yönetimi Belli Oldu

İYİ Parti Yalova İl Başkanlığında görev dağılımı yapıldı. Erol Tatar Başkanlığındaki İYİ Parti İl Başkanlığı yönetiminde İl Başkan Yardımcılıklarına Ahmet Kaplan, Mustafa Çınar ve Erdoğan Yıldız getirildi.

İl Başkanı Tatar, “Güçlü bir yönetimle Yalova’da halkının sesi olmak adına yola çıktık” dedi.

İYİ Parti Yalova İl Başkanlığı görevine atanan Erol Tatar kısa sürede İl Yönetimini oluşturdu. Önemli isimleri kadrosuna katan İYİ Parti’nin yönetimi ise şu isimlerden oluştu, Celal Yılmaz (İl Sekreteri), Ahmet Kaplan (1. Başkan Yardımcısı), Mustafa Çınar (2. Başkan Yardımcısı), Erdoğan Yıldız (3. Başkan Yardımcısı), Ajda Sayınberk (Sosyal Politikalar ve Kadın Politikalarından Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Talip Bayburtlu (Teşkilat İşlerinden Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Osman Barış Ertekin (Seçim İşleri, Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Başkan Yardımcısı), Süleyman İlhan (Parlamento ve Siyasi İşlerden Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Halim Küçüküstel (Uluslararası İlişkiler ve Türk Dünyasından Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Hasan Kolcu (Parti İçi Eğitim, Araştırma ve Geliştirmeden Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Rahim Aydın (Mahalli İdarelerden Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Nuri Yılmaz (Ekonomiden Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Metin Dağ (Strateji, İletişim, Propaganda, Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Recep Kırışgil (Bilim, Sanayi ve Teknolojiden Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Halit Okan (Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İL Başkan Yardımcısı), Nazlı Yaşar, Ersin Akyüz, Duygu Aymaz, Hayrettin Yılmaz, Cengiz Zenginler, Turgut Yüksel, Şerafettin Us, M. Saffet Karabaş, Munise Canca, A. Bahadır Ilgın (İl Yöneticisi)


Yeni yönetimin Yalova halkının sesi olacağının altını çizen İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar, “Partimiz yeni bir yönetimle Yalova’da yola çıktı. Halkımızın bize olan güveninin, beklentilerinin ve yüklediği misyonun farkındayız. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Yalova’da da halkımızın umudu olan İYİ Parti halkımızın sesi, gözü, kulağı her şeyden öte vicdanı olmayı sürdürecek” dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle