İsmail Atik Görevini Devretti

İsmail Atik Görevini Devretti

Termal Belediyesi’ni 3 dönem boyunca yöneten İsmail Atik, AK Parti’den belediye başkanı seçilen Sinan Acar’a görevi teslim etti.

3 dönem Termal Belediye Başkanlığı görevini sürdüren Termal Belediye Başkanı İsmail Atik yeni dönemde aday olmamıştı. Ak Parti’den Termal Belediye Başkanlığına Sinan Acar aday gösterildi. 31 Mart yerel seçimlerinde ilçede kullanılan 2 bin 588 oyun bin 253’ünü alan Sinan Acar Belediye Başkanı seçilmişti. Acar görevi, İsmail Atik’ten devraldı. Makamda düzenlenen törende İsmail Atik’e teşekkür eden Acar, “İsmail Atik Termal’in bu hale gelmesinde, modern bir turizm ilçesine dönüşmesinde çok büyük emekleri olan birsidir. Onun sayesinde altyapıdan, üstyapıya, termal su kaynaklarından tesislere kadar birçok önemli yatırım ilçemize kazandırıldı. Termal asla İsmail Atik Başkanımızın hizmetlerini unutmayacaktır” dedi.

“Termal benim aşkımdır” diyerek söz alan Termal eski Belediye Başkanı İsmail Atik ise, “Eğer yaşadığınız yere aşıksanız. O yerin insanlarına aşıksanız onlar en iyi hizmeti üretmek için elinizden geleni yaparsınız. Bizim tek sırrımız Termal’e olan aşkımızdır. Durmaksızın, gece gündüz demeden ilçem için çalıştım. İnsanımızın bir teşekkürünü dünyalara değişmem. Termal’de belediye başkanlığı yapmaktan ve hizmet etmekten büyük bir onur ve gurur duydum. Bugün bayrağı genç, dinamik ve bu görevi beden de iyi yapacağına inandığım kardeşim Sinan Acar’a teslim ediyoruz. Biz her zaman Sinan kardeşimizin yanında olacağız. Onun destekçisi olacağız. Alah yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle