İsim İsim Yeni Meclis Üyeleri

İsim İsim Yeni Meclis Üyeleri

Yerel Seçimde halkın oylarıyla seçilen İl Genel Meclisi ve belediye meclisine seçilen üyeler mazbatalarının almalarının ardından ilk toplantılarını yapacaklar.

İl Genel Meclisi ve Yalova Belediye Meclisi ile ilçe ve belde belediye meclislerinde yer alan isimler de netleşti.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleşen yerel seçim sonrasında İl Genel Meclisi ve belediye meclislerinde yer alacak isimler de netleştiler. İl Seçim Müdürlüğü tarafından hazırlanan mazbatalarını aldıktan sonra göreve başlayacak olan il merkezi, ilçe ve beldelerde ki meclislerde yer alacak isimler ise şöyle;

Yalova İl Genel Meclisi
Merkez: Hasan Soygüzel (Ak Parti), Ertan Şener (CHP), Ömer Aslan (Ak Parti), Hüseyin İnce (CHP), Furkan Ateş (Ak Parti), Ali Çorbacı (Ak Parti), Resül Çiftçi (Ak Parti), Mustafa Tunali (CHP), İbrahim Dönertaş (Ak Parti), Atalay Beştaş (MHP), Hayrullah Sarıhan (Ak Parti), İdris Durmuş (Ak Parti), Oktay Atik (CHP), Murat Kaya (Ak Parti), Mustafa Selvi (Ak Parti), Tahsin Yener (CHP), İsmail Akar (Ak Parti), Hüseyin Alfat (İYİ Parti)

Yalova Belediye Meclisi
Bülent Yalçınkaya (Ak Parti), Ahmet Kumali (Ak Parti), Uğur Daban (Ak Parti), Nusret Karaaloğlı (Ak Parti), Cevdet Bekler (CHP), Mustafa Tutuk (Ak Parti), Halit Güleç (CHP), Melehet Yalçın (Ak Parti), Gülsen Büker (CHP), İnanç Kaya (Ak Parti), Yavuz Bingöl (CHP), Bahaddin Erbay (Ak Parti), Sefer Keskin (CHP), Fatih Şahin (Ak Parti), Erol Abacı (CHP), Selvet Duman (Ak Parti), Adil Ürekli (CHP), Nurgül Urnuşmak (Ak Parti), Meryem Ataş (CHP), Süleyman Türen (Ak Parti), Cem İnci (CHP), Arif Oktay Tunç (Ak Parti), Muhammet Ümit Aydın (CHP), Adnan Kırtay (Ak Parti), Erol Duman (CHP), Alpan Solmaz (Ak Parti), Burçin Tangürek (CHP), İsmail Demir (Ak Parti), Turgut Memiş (CHP), Dursun Karahasan (Ak Parti), Zekiye Tanıl (CHP)

Altınova Belediye Meclisi
Fevzi Arıcı (Ak Parti), Ali Saruhan (Ak Parti), İlknur Bayraktar (CHP), Birol Bayram (Ak Parti), Hüseyin Ekin (CHP), Birol Ok (Ak Parti), Hasan Karabacak (Ak Parti), Erol Aydın (CHP), Şaban Cineviz (Ak Parti),

Armutlu Belediye Meclisi
Cengiz Aslan(Ak Parti), Ali Öztürk (Ak Parti), Mehmet Ali Mısırlı (Ak Parti), Recep Çetin (Ak Parti), Taner Bostancı (Ak Parti), Halil Özer (MHP), Osman Aslan (MHP), Halit Seçmen (MHP), Gökmen Yılmaz (MHP)

Çiftlikköy Belediye Meclisi
Hamit Akbulak (Ak Parti), Cenap Altınöz (Ak Parti), Murat Elgin (Ak Parti), Hasan Özdemir (Ak Parti), Erdal Kalsın (Ak Parti), Ayşe Erturan (Ak Parti), Fatih Yılmaz (Ak Parti), Nadir Bahadır (Ak Parti), Mitat Ersoy (Ak Parti), Canan Engin Eke, Abdurrahman Tutuğ (CHP), Savaş Kaşıkçı (CHP), Devlet Giray Süyünç (CHP), Reşat Mengüverdi (CHP), Murat Bektaş (İYİ Parti)

Çınarcık Belediye Meclisi
Murat Savaş (Ak Parti), Mehmet Temel Koç (Ak Parti), Mehmet Emin Oruçli (Ak Parti), Nizamettin Balkaya (Ak Parti), Coşkun Parlak (CHP), Yüksel Ada (CHP), Ali Kırcı(CHP), Harun Karademir (CHP), Gürsoy Aşıkoğlu (CHP), Kenan Ertaş (CHP)

Termal Belediye Meclisi
Deniz Cengaver Öz (Ak Parti), Zafer An (Ak Parti), Güven Canikli (Ak Parti), Şenol Sezer (Ak Parti), Çağlar Erdinç (Ak Parti), Ayşegül Alkılınç (İYİ Parti), Emre Pirinç (İYİ Parti), Güneş Acar (İYİ Parti), Ertan Gak (İYİ Parti)

Kadıköy Belediye Meclisi
Gökçen Şahin Eroğlu (Ak Parti), Osman Sönmez (Ak Parti), Murat Alp(Ak Parti), Mehmet Ali Uslu(Ak Parti), Tahsin Yılmaz (Ak Parti), İsmail Aksoy (CHP), Mustafa Küçüker (CHP), Ferhat Güney (CHP), Ramazan Kanar (CHP)

Kaytazdere Belediye Meclisi
Osman Reyhan (Ak Parti), Zafer Polat (Ak Parti), Ayhan Darıcı (Ak Parti), Hüseyin Şerifoğlu (Ak Parti), Şennur Sarper (CHP), Musa Günaydın(CHP), Bahar Aygün(CHP), Korhan Tan(CHP), Ergün Yalınkılıç(CHP)

Subaşı Belediye Meclisi
Bülent Karasu (Ak Parti), Burçin Vatansever (Ak Parti), Orhan Civelek (Ak Parti), Duray Kurt (CHP), Zeki Gürsu (CHP), Mustafa Keçici (CHP), Necmettin Onat (CHP), Taner Kanar (CHP), Turgut Tekin (CHP)

Tavşanlı Belediye Meclisi
Abubekir Aslan (Ak Parti), Yavuz Erat (Ak Parti), İbrahim Tosun (Ak Parti), Çetin Aktaş (Ak Parti), Abdulvahap Doğan (Ak Parti), Recep Tuncer (SP), Murat Özdemir (SP), Enes Cengiz (SP), Adem Zeren (SP)

Taşköprü Belediye Meclisi
Adem Sarpkaya (Ak Parti), İbrahim Nalbantoğlu(Ak Parti), Sedat Türkay (Ak Parti), Miraç Uzun (Ak Parti), Ahmet Hocaoğlu (DP), Ümit Korkmaz (DP), Celal Karabulut (DP), Mustafa Bak (DP), Hüseyin Turgut (DP)

Esenköy Belediye Meclisi
Gökhan Yavuz (Ak Parti), Mehmet Özçam(Ak Parti), Adem Kıvanç Kaya (Ak Parti), Halil Türel (Ak Parti), Barış Tafralı(Ak Parti), Erdem Küçük (MHP), Zeki Selvi (MHP), Davut Pekmez (MHP), Murat Turanlı (MHP)

Koru Belediye Meclisi
Erkan Başkan (Ak Parti), Şerafettin Benzer (Ak Parti), Remzi Naim Demir (Ak Parti), Kemal İldeniz(CHP), Murat Başkan (CHP), Şener Akgün (CHP), Kemal Sulku (CHP), İlhami Toyran (CHP), Ayten Dere (CHP)

Teşvikiye Belediye Meclisi
Fatma Gültekin (Ak Parti), Şaban Güler (Ak Parti), Özhan Aydın(Ak Parti), Murat Dursun (Ak Parti), Kadir Yurddaş (MHP), Mustafa Küçükalran(MHP), Tamer Dilaver(MHP), Murat Gök (MHP), Ali Arslan (MHP)

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle