İş Dünyasının Kredi Talepleri İletildi

18 Kasım 2023 11:00
İş Dünyasının Kredi Talepleri İletildi

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek ve YTSO Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu, Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen’i ziyaret etti.

Ziyarette, KGF destekleri, YTSO üyelerinin kredi talep ve beklentileri, yaşanılan sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.

YTSO Başkanı Cemil Demiryürek ve YTSO Meclis Başkanı Muhammet Sarıoğlu YTSO üyelerinin KGF tarafından sağlanan avantajlardan faydalanmalarını sağlamayı amaçlayan bir ziyaret gerçekleştirdiler. KGF Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette, YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, YTSO üyelerinin KGF kredisi konusunda talep ve beklentilerini iletti. KGF kredilerinin Yalova ekonomisi ve iş dünyası için önemine vurgu yapan Demiryürek, KGF kredilerinin daha hızlı, kolay ve uygun şartlarda verilmesi gerektiğini belirtti. KGF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen ise, YTSO’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. KGF’nin Yalova’daki işletmelerin kredi taleplerini sağlamak için ellerinden gelen ne varsa yapacaklarını ifade etti.  KGF kredilerinin şartlarını, süreçlerini ve avantajlarını anlattan Özegen, yaşanılan sorunlar ve çözüm önerileri hakkında da istişarede bulundu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle