İnce Teşkilatlarla Bir Araya Geldi

İnce Teşkilatlarla Bir Araya Geldi

Yalova’da bulunan CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce İl ve ilçe kadın kolları ile gençlik kolları başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz aylar içinde kongrelerini tamamlayan CHP il ve ilçeler kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri düzenlenen kahvaltıda bir araya geldiler. Kaynaşma kahvaltısına CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener ile ilçe başkanları da katıldılar. Burada teşkilatlara seslenen CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener, “İlçe ve İl Kongrelerimizi tamamladıktan sonra geçtiğimiz günlerde İl ve İlçe yöneticilerimizle kahvaltıda bir araya gelmiştik. Bugünde İl ve İlçeler Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yöneticilerimizi kahvaltıda bir araya getirdik. Önümüzdeki yıl yapılacak ciddi bir seçim dönemi var. Bu döneme hazırlıklı olmak için önce örgüt içinde öncelikle yöneticilerimizi bir araya getirmek kaynaştırmak ve bir birleriyle tanıştırmak durumundayız. Katılım gösteren başta Milletvekilimiz Muharrem İnce olmak üzere tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ise, “Örgütümüzün gücünü hep arkamda hissetmişimdir. Bu o kadar büyük güç ki yaptığım tüm çalışmalarımda bana güç katıyorsunuz. Sağ olun var olun. Sizin gücünüzü arkamda hissettiğim ölçüde ben varım. Destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ve durmaksızın çalışmaya devam. Artık bir kez daha partimin kaybetmesini istemiyorum” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle