İnce Ekibini Bir Kaç Gün İçinde Açıklayacak

İnce Ekibini Bir Kaç Gün İçinde Açıklayacak

Eski CHP Yalova Milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce memleket hareketinde birlikte yürüyeceği arkadaşlarını birkaç gün içerisinde duyuracağını söyledi.

Eski CHP Yalova Milletvekili ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Memleket Hareketi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Yurdun birçok farklı noktasında ziyaretler gerçekleştiren Muharrem İnce, hareketin kurucularını birkaç gün içinde kamuoyuna duyuracağını söyledi. İnce, yol arkadaşlarını, 'rahatını bozan insanlar' olarak tanımlarken, "Hepsi yeni isimler" dedi.

İnce, 29 Ekim'den sonra manifesto yazmaya başlayacağını ifade ederek, "Yarın İstanbul'da çalışmalarımız olacak. Pandemi koşulları zorluyor. Tedbir alarak çalıştığımız için zaman olarak bir şey söylemem doğru olmaz. Belki bakarsınız sokağa çıkma yasağı gelebilir, onun için biraz yavaş gidiyor pandemi koşullarında; ama yılbaşını bulmaz" dedi.

İnce, Memleket Hareketi'ni kurduğu isimleri şu ana kadar gizli tutmuştu. İnce'nin ekibi merakla beklenirken, bu konuda da İnce'den açıklama geldi. İnce, "Hepsi yeni isim zaten, isimleri bir iki gün içinde açıklayacağız" dedi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle