İlk Ders Gümrük Müdürü Bilgetürk’ten

04 Kasım 2022 09:57
İlk Ders Gümrük Müdürü Bilgetürk’ten

Yalova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü açılış dersini Yalova İl Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk verdi.

Yalova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü’nün açılışı dolayısıyla İİBF 15 Temmuz Konferans Salonu'nda bir tören düzenlendi. Bu çerçevede bölümün ilk dersini ise Yalova İl Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk verdi. Ticaret ve Finans Kulübünün organizasyonu kapsamında Açılış dersi için hazırladığı sunumu yapan Yalova İl Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk, gümrükteki prosedürler, uyuşturucu ve kaçakçılık konuları üzerine uygulamaların da bulunduğu interaktif bir ders verdi. 

Programa Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vefik Arıca, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Yasin Galip Gencer, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Feyyaz Zeren, Öğrenci Konseyi Başkanı Umut Berkay Polat, Akademisyenler ve öğrencilerin katıldı.  Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vefik Arıca katkılarından dolayı Yalova İl Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk'e teşekkür belgesini takdir etti ve yeni dönemin öğrencilere hayırlı olmasını diledi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle