İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont

Çınarcık Belediyesi’nin başlattığı “Çocuklar Üşümesin” projesi kapsamında Çınarcık Ortaokulu’nda eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere ayakkabı ve mont hediye edildi.

Çınarcık Ortaokulu Okul Aile Birliği ile Çınarcık Belediyesi’nin işbirliği ile hayata geçirilen “Çocuklar Üşümesin” adlı sosyal yardımlaşma projesi tamamlandı. Proje kapsamında Çınarcık Belediyesi, ilçedeki hayırseverlerle ihtiyaç sahibi öğrencileri buluşturdu. İhtiyaç sahibi öğrencilerin kış aylarında soğuk hava şartlarından korunması için gerekli olan ayakkabı ve montlar ilçedeki hayırsever esnaflar tarafından tedarik edildi. Hayırseverlerin yardımlarını kabul eden Çınarcık Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli de ayakkabı ve montları Çınarcık Ortaokulu Okul Aile Birliği’ne teslim etti.

Çınarcık Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hülya Nazlı, projeyle Çınarcık Ortaokulu öğrencileri ile hayırsever vatandaşlar arasında bir köprü görevi görmek, her çocuğun yaş, beden ve cinsiyet özellikleri doğrultusunda alınacak olan ayakkabı ve montlarla onların minik bedenlerini ısıtmayı amaçladıklarını söyledi.

Nazlı, duyarlılık gösteren hayırsever vatandaşlara da teşekkür etti.

 

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle