“Hizmetler 2021 Yılında Da Devam Edecek”

“Hizmetler 2021 Yılında Da Devam Edecek”

Yalova merkezde görev yapan muhtarlarla 2021 yılının ilk olağan toplantısında bir araya gelen Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk muhtarların sorun, talep ve önerilerini dinledi.

 Tutuk 2021 yılında da mahallelerin ihtiyacı olan yatırımları almaya devam edeceğini dile getirdi.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk Yalova belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda il merkezinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. 2021 yılının ilk olağan toplantısında muhtarları tek tek dinleyen Tutuk, “Muhtarlarımız mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız. Halkımızla aramızdaki köprüdür. Sizler sayesinde halkımızın ihtiyaçlarına daha net bir şekilde cevap verebiliyoruz. 2020 yılı mahallelerimizin eksiklerinin tamamlanması ve sorunlarının giderilmesi için çalışarak geçti. Birçok güzel hizmeti hep birlikte mahallelerimize kazandırdık. Ama daha yapılacak çok işimiz var. 2021 yılında da mahallelerimizin ihtiyacı olan yatırımlar devam edecek” dedi.

Toplantıda muhtarlar söz alarak mahallelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca 2021 yılında ki taleplerini de dile getiren muhtarlar 2020 yılında yapılan yatırımlardan dolayı Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, ekibi ve Yalova Belediye Meclisi üyelerine teşekkür ettiler.

Toplantıda Yalova Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Şahin ve Bahaddin Erbay da, Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’a eşlik ettiler.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle