“Herkesi Şaşırtacak Sürpriz Adaylarla Yola Çıkacağız”

10 Ağustos 2023 10:34
“Herkesi Şaşırtacak Sürpriz Adaylarla Yola Çıkacağız”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Yalova İl Başkanı Munip Namal yerel seçimde herkesi şaşırtacak sürpriz adaylarla yola çıkacaklarını söyledi.

BBP Yalova İl Başkanı Munip Namal yaklaşan yerel seçim için çok yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını ifade etti. Bu anlamda seçimlere kendi adaylarıyla gireceklerini ve 8 belde ve merkez dahil 6 ilçede de belediye başkanı çıkartmaya en yakın partiler arasında olduklarını ifade etti. Bu seçimde çıkartacakları belediye başkanları ile BBP’nin belediyecilik ve hizmet anlayışını Yalova’ya tanıtacaklarının da altını çizen Namal, “Yalova bizim sevdamızdır. Öncelikle bunu bir belirtmek istiyorum. Yalova’nın en büyük sıkıntısı, trafik ve ulaşım. Yalova’da 8 belde merkez dahil 6 ilçe dahil bir mahalle ve sokağa bir şey yapılacaksa, bir hizmet gidecekse orada yaşayan vatandaşlarla mutlaka istişarede bulunularak o hizmet gidecek. Mahalle ve sokakların ihtiyaçları tespit edilmeden körlemesine bir adım atılmayacak. Biz hizmet için geliyorsak eğer, yapacağınız hizmet hedefe ulaşmalıdır” dedi.

“Meclislerde mutlaka üyelerimiz olacak”
BBP’nin Yalova Belediye Meclisi başta olmak üzere ilçe ve belde belediye meclislerinde bunun yanısıra İl Genel Meclisi’nde de üyelerinin olacağını dile getiren Namal, “Biz Büyük Birlik Partisi olarak belde, ilçe ve merkezde belediye meclislerinde ve il Genel Meclisi’nde üyelerimizin olması için çalışmalarımızı üst seviyelere taşıdık. Görüşmeler devam ediyor. Mutlaka ve mutlaka meclislerde bu seçimde Büyük Birlik Partisi’nden üyelerimiz olacak” diye konuştu.

“Sürpriz adaylarla yola çıkıyoruz”
Yerel seçimde kazanacak sürpriz adaylarla görüşmelerinin sürdürdüğünü dile getiren BBP Yalova İl Başkanı Munip Namal, “Biz 30 yıllık köklü bir partiyiz. Halkımız bize zaten teveccüh gösteriyor. Biz de bu teveccühe layık olmak ve Büyük Birlik Partisi’nin hizmet anlayışı ile onları tanıştırmak için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bu anlamda çok sürpriz isimler var listemizde. Bu isimleri açıkladığımızda yerel seçimde ne denli iddialı olduğumuzu herkes görecek. Sahaya indiğimizde adaylarımız herkesi şaşırtacak” şeklinde konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle