“Hep Kendi Evlatlarımızla Yola Devam Ettik Ve Edeceğiz”

30 Ağustos 2022 11:45
“Hep Kendi Evlatlarımızla Yola Devam Ettik Ve Edeceğiz”

Yalova Belediyespor Master takımı teknik direktörü Hakan Toraman, Yalova futbolunun değerli ismi merhum Suat Sarıca anısına yapılan 7. Yalova Group Master turnuvasında namağlup şampiyon olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirtti.

Master Liglerinin adeta Atletico Bilbao’su olduklarına vurgu yapan Toraman, Yalovaspor’da ve Yalova amatör liglerinde oynamış tüm isimleri Yalova Belediyespor Master takımı çatısı altında buluşturmaya hem spor yapıp hem de eğlenmeye devam edeceklerine de vurgu yaptı.

“Master Liglerinin Atletico Bilbao’su gibiyiz”

Değerli ağabeyimiz rahmetli Suat Sarıca anısına düzenlenen 7. Yalova Group Master turnuvasını namağlup şampiyon olarak tamamlayan Yalova Belediyespor Master takımının başarılı teknik direktörü Hakan Toraman,” Bu takımı oluştururken ki olmazsa olmazım tüm oyuncu grubunun kendi evlatlarımızdan olmasıydı. Ya Yalovaspor’da yada Yalova sporuna hizmet etmiş tüm amatör takımlarımızın bir parçası olmasıydı. Yaşını almış bir kenara unutulan eski oyuncuları bir araya getirip hem spor yapmak hem de eğlenmek tek amacımızdı. Bir ilke imza atıp Gebze ve civar ilçelerle yapılan Marmara Master Ligi’ne katılıp ilk senemizde ligi ikinci sırada bitirdik. Tabiri caizse Master Liginin Atletico Bilbao’su gibiyiz. Hep kendi evlatlarımızla yola devam ettik ve edeceğiz. Kuruluşumuzda bize sponsor olup bizlere malzeme desteği veren Yalova Group sahibi işadamı Orbay Tuna kardeşime, daha sonra Yalova Belediyespor bünyesine bizi davet eden ve her türlü desteği veren Belediye Başkan Vekilimiz Tutuk’a çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle