“Hep Birlikte Yöneteceğiz”

“Hep Birlikte Yöneteceğiz”

MHP belde kadın kolları üyelerinin Esenköy’de ev ev dolaşarak kadınların sorun, istek ve taleplerini belirlediler.

Bu talepler ise düzenlenen toplantıda Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’e iletildi. Yeni uygulamayı sürdüreceklerini vurgulayan Temel ise, “Esenköy’ü hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, MHP Esenköy Belde Teşkilatı ile birlikte hayata geçirilen yeni uygulamanın ilk toplantısında MHP Kadın kolları üyeleri ile bir araya geldi. MHP Belde Teşkilatında gerçekleşen toplantıda beldedeki tüm evleri gezen MHP’li kadınlar tarafından hazırlanan sorunların, istek ve taleplerin yer aldığı rapor masaya yatırıldı. Beldedeki kadınlarla birebir konuşularak hazırlanan raporda öne çıkan başlıklar belirlendi. Esenköy Belediyesi’nin buna dayalı olarak çalışmalar geliştireceğini belirten Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ise, “Parti teşkilatımızla birlikte geliştirilen bu yeni uygulama sayesinde artık beldemizdeki herkesin fikrini alma ve bu fikirlere dayalı hizmet üretme şansını yakaladık. MHP Kadın kolları üyelerimiz beldemizdeki her evi dolaşıp buralarda yaşayan kadınlarımızın sorunları, istek ve taleplerini öğrendiler. Ardından hazırlanan raporu hep birlikte tartıştık. Bu raporda öne çıkan ve aciliyeti olan çalışmaları hızla hayata geçireceğiz. Çalışmalarımız sadece kadınlarla sınırlı kalmayacak ve beldemizdeki her ferdi kapsayacak şekilde genişletilecek. Bu sayede Esenköy’ümüzü hep birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Elif duman

05 Ekim 2020 16:23
Mehmet beyden umutluyduk ama umduğumuz gibi çıkmadı su fiyatları arttı, çoğu şeyleri reklam resim çekip paylaşmaktan ibaret.