Hentbolda Heyecan Sona Erdi

Hentbolda Heyecan Sona Erdi

2012-2013 Okul Sporları Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Hentbol Müsabakalarında heyecan sona erdi. Yalova Atatürk Spor Salonunda oynanan final müsabakalarının ardından dereceye giren okullar kupalarını aldılar.

Genç Erkeklerde Ticaret Meslek Lisesi, Yıldız Erkeklerde Gaziosmanpaşa Orta Okulu, Yıldız Kızlarda Gazi Abdurrahman Orta Okulu, Küçük Erkeklerde Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu ve Küçük Kızlarda ise Cumhuriyet İlköğretim Okulu birinci olarak Yalova’yı Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.

Hentbol’da heyecan önceki gün oynanan final maçlarıyla tamamlandı. 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler, Yıldızlar ve Küçükler Kız-Erkek Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları önceki gün oynanan final maçları ve kupa töreninin yapılmasıyla son buldu.

Genç Erkeklerde birinci olan Ticaret Meslek Lisesi kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mehmet Yörük verdi. Yıldız Erkeklerde birincilik sevinci yaşayan Gaziosmanpaşa Orta Okulu ödülünü Kardelen Orta Okulu Müdürü Yılmaz Çetinel’in ellerinden aldı. İkinci olan Cumhuriyet Orta Okuluna ise kupasını Kardelen Orta Okulu Rehber Öğretmeni Ali Çamcı verirken, üçüncülük sevinci yaşayan Kardelen Orta Okulu ise kupasını Cumhuriyet Orta Okulu Beden Eğitimi Öğretmeni Hasan Yıldız’ın ellerinden aldı. Yıldız Kızlarda mutlu sona ulaşan Gazi Abdurrahman Orta Okulu’na kupasını Ulusal Hakemimiz Ertuğrul Köroğlu verirken, ikinci olan Cumhuriyet Orta Okulu ödülünü Çiftlikköy Atatürk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Nalan Gökkaya’nın ellerinden aldı. Küçük Erkeklerde ikinci olan Kardelen İlköğretim Okulu’na kupasını Anadolu Kız Meslek Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Hakime Özçelik takdim ederken, birincilik sevinci yaşayan Gaziosmanpaşa İlköğretim Okuluna ise kupasını Gazi Abdurrahman Orta Okulu Müdürü İlhan Aydan verdi. Küçük Kızlarda ikinci olan Gaziosmanpaşa İlköğretim Okulu ödülünü Hentbol l Temsilcisi Ercan Gökkaya’nın ellerinden alırken, birincilik sevinci yaşayan Cumhuriyet İlköğretim Okuluna kupasını Gazi Abdurrahman Orta Okulu Müdür Yardımcısı Sami Erkanat verdi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle