Halk Bankası Mimoza Şubesi 1 Yaşında

28 Haziran 2021 09:03
Halk Bankası Mimoza Şubesi 1 Yaşında

Halk Bankası, Adnan Menderes Mahallesi’nde açılan ilk banka şubesi olan Halk Bankası Mimoza Şubesi 1. Yılını doldurdu. Şubenin 1. Yaşı kesilen pasta ile kutlandı.

Adnan Menderes Mahallesi sakinlerinin taleplerini dikkate alan Halk Bankası mahalleye şube açan ilk banka olmuştu. Adnan Menderes Mahallesi, Rahmi Üstel Caddesi No:8/A adresinde kapılarını açan şube Mimoza Şubesi 1. Yılını doldurdu. Halk Bankası Mimoza Şubesi Müdürü Mesut Balıkçılar, “Halk Bankası Mimoza Şubesi olarak 1. Yılımızı doldurduk. Bu şube açılışı ile bölgede yaşayan halk ve esnafın daha hızlı ve kaliteli hizmet alması amaçlandı. Merkezdeki insan ve trafik yoğunluğunun azalmasına katkı sağladığımızı düşünüyoruz. Merkez şubemizde verilen tüm hizmetleri de 1 yıldır Mimoza Şubesi’nde de veriyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de halkın yanında halkın taleplerine uygun bankacılık yapmaya devam edeceğiz. Şubemizin daha nice senelere ulaşmasını diliyor ve bankamıza ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Halk Bankası Mimoza Şubesi 1. Yılı dolayısıyla hazırlanan pastanın mumlarına ise Halk Bankası Mimoza Şubesi Müdürü Mesut Balıkçılar, banka personelleri ile birlikte üfledi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle