Halil İbrahim Yüksektepe Türkiye Üçüncüsü Oldu

17 Temmuz 2023 10:16
Halil İbrahim Yüksektepe Türkiye Üçüncüsü Oldu

Türkiye Karate Federasyonu tarafından düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı, Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Yıldırım Belediyesi tarafından desteklenen Türkiye Büyükler, Para-Karate, Veteranlar Karate Şampiyonası nefes kesiyor.

12-16 Temmuz 2023 tarihleri arasında Bursa Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nin ev sahipliği yaptığı organizasyonda Çiftlikköy Belediyespor’un başarılı antrenörü Halil İbrahim Yüksektepe Türkiye üçüncüsü oldu.

12-16 Temmuz 2023 tarihlerinde Bursa Naim Süleymanoğlu Spor Salonunda düzenlenecek olacak Türkiye Büyükler, Para-Karate, Veteranlar Karate Şampiyonası yoğun katılımla başladı. Şampiyonanın ilk günü Para-Karate ve Veteranlar müsabakaları ile tamamlandı.

Çiftlikköy Belediyespor’dan Halil İbrahim Yüksektepe 35-44 Yaş Veteranlar +85 kiloda tatamiye çıkarken, Mehmet Erdinç Çelik ve Seyid Yalçın’ın ardından Tekin Çetin’le birlikte Türkiye üçüncülüğünü paylaştı.

Elde edilen başarı sonrasında Çiftlikköy Belediyespor’dan,” Antrenörümüz Halil İbrahim Yüksektepe’yi tebrik eder nice başarılar dileriz. Sporun ve sporcunun dostu Çiftlikköy Belediye Başkanımız Ali Murat Silpagar’a da desteklerinden ötürü teşekkür ederiz” açıklaması yapıldı.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle