Hakhan.com açıldı

28 Ocak 2010 00:00

Yaptığı başarılı sahne çalışmaları ile Yalova’da sevenlerinin gönlünde taht kuran Hakhan’ın resmi web sayfası www.hakhan.com açıldı. Sitede sanatçının sahne çalışmaları, konser tarihleri, videoları ve şarkıları dinleyenlerin beğenisine sunuldu.

Sahne çalışmaları, konser sunumları ve Yalova’da ki Sosyal sorumluluk projelerinde yer alan Yalova’nın sevilen seslerinden Hakhan’ın web sayfası hizmete girdi. Sitenin yapım aşamasının devam ettiğini belirten Web sitesi tasarımcıları önümüzdeki günlerde sitede Hakhan’ın biyografi, fotoğraf, video ve şarkılarının yer alacağını söylediler.Hakhan kimdir?


20.08.1985 doğumlu olan Hakhan Yalova’da dünyaya geldi. İlk-orta öğrenimini Yalova Atatürk İlköğretim Okulu’nda tamamladıktan sonra Yalova Lisesi’nde lise eğitimimi bitirdi. Ardından Kocaeli Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini bölümünü tamamladı.

Ortaokul yıllarında Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledikten sonra Özel Ufuk Koleji’nin düzenlediği ses yarışmasında 2.’lik elde etti. Yarışmanın ardından engellenemez müzik tutkusu onu hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Üniversite yıllarına geldiğinde ise gece klüplerinde ve çeşitli organizasyonlarda sahne almaya ve vokal yapmaya başladı. Vokal olarak ilk tecrübesini Yalova’da başarısını kanıtlayan ve yurt dışında da sahne alan Eşref Üstün ile yaşadı. Ardından Mine Koşan, Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan, Sümer Ezgü ve daha birçok sanatçı ile birlikte çalıştı. Çeşitli konser ve organizasyonlarda sunuculuk yaptı.

2007 yılında askere giden Hakhan acemi birliğini Bursa Gemlik Askeri Veterinerlik Okulu’nda tamamladıktan sonra Erzincan 3. Ordu Komutanlığında vatani görevini sona erdirdi. Askerlik yıllarında da Erzincan Subay Orduevi ve Astsubay Ordu evlerinde sahne alan Hakhan asker dönüşü ise YMD Türk Sanat Müziği korosunda Şef Ömer Faruk Öskan’dan şan, sahne ve solfej dersleri almaya başladı.

2004 yılından bu yana vokal ve profesyonel sahne yapan Hakhan, İstanbul (Club Turk, Civanım) başta olmak üzere, Kocaeli (Yıldız Bar), Bursa (Do Club, Kervansaray Hotel), Yalova (Club Green Garden, Bar’on Bar, Milano Bar) ve Erzincan gibi çok sayıda ilde ve ilçede sahne aldı. Şu an her hafta Cuma ve Cumartesi geceleri Club Green Garden’de sahne alan Hakhan izleyenlerine unutulmaz dakikalar yaşatıyor.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Nick

13 Şubat 2017 21:49
Erzincanda sahne ye çıktığı yalan nöbet kulübesinde n inmedi . Kulübeye çıktığı dogrudur

Metin

18 Şubat 2023 15:45
Nick yorumunu kendine sakla , Erzincanlı ve Yalova'da yaşayan biri olarak Hakhan candır.

Sengül Gürdal

24 Ağustos 2022 12:43
İyi günler, Çınarcık Kaktüs sahnesinde kendilerini izleme şansını yakaladım, güçlü bir ses,şahane bir sahne,bir çok ünlüden kat kat başarılı,dilerim emeğinin karşılığını alır çok iyi yerlere gelir, çalışmak yüzde doksan dokuz,şans yüzde bir, herşey gönlünüzce olsun