Hakhan Yılbaşında Petula’da

27 Aralık 2017 09:03
Hakhan Yılbaşında Petula’da

Yalovalı sanatçı Hakhan Yılbaşında Petula Box Live’da sahne alacak. Hakhan şarkıları ve doyumsuz sahne performansı ile izleyenlere doyumsuz bir gece yaşatacak.

Yalova’da 2018 için geri sayım başladı. Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde Yalova’da ki eğlence mekânları ve konaklama tesisleri hazırlıklarını sürdürüyor. Açıldığı günden bu yana kalitesi ile adından söz Petula Box Live ise Yılbaşı gecesi Yalova’nın sevilen sesi Hakhan’ı Yalova’lılar ile bir araya getiriyor.2018 yılı yaklaşırken Yalova’da eğlence hayatına yön veren isimlerden olan Hakhan yılbaşı gecesi samanlı yolu üzerinde yer alan Petula Box Live’de sahneye çıkacak.

2018 yılbaşı balosu ile ilgili hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyen Petula Box Live sahipleri Ozan Karani ve Hasan Kapar ise “Yalova’da Yılbaşı gecesi görülmemiş daha önce yapılmamış bir gece tertip ettik. 300 kişilik salonumuzda Yılbaşı gecesi çok farklı bir eğlenceyi Yalovalılara sunacağız. Gece Canan’ın performansı ile start alacak. Ardından Yalova’nın yükselen değeri Hakhan ile gecemiz devam edecek. Öte yandan, sürpriz çekilişler, oryantal şovların yanı sıra dans grupları ve dj’ler eşliğinde 2018’e eğlence dolu girilecek” şeklinde konuştular.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle