Hakhan, Uludağ Üniversitesi Bahar Şenliklerinde Sahne Alacak

01 Mayıs 2010 00:00

Cehennem isimli şarkısı ile Yalova’yı sallayan ve internette tıklanma rekorları kıran Hakhan, 11 Mayıs Salı günü Uludağ Üniversitesi Bahar Şenliklerinde sahne alacak.

Geçtiğimiz günlerde Olay TV’de Serpil Aslantürk’ün hazırlayıp sunduğu Yaşadıkça adlı programın konuğu olan Hakhan’ın yükselişi sürüyor.

Cehennem isimli şarkısı ile büyük ilgi gören Hakhan 11 Mayıs Salı günü Uludağ Üniversitesi Bahar Şenliklerinde sahne alacak. 10 bin kişilik anfi de orkestra eşliğinde canlı programda Üniversitelileri coşturacak olan Hakhan ayrıca yeni şarkısı Cehennem’i, sahne çalışmalarını ve albüm hazırlıklarını anlatacak.

Yalova’da yaptığı başarılı sahne çalışmaları ile Yalovalıların gönlüne taht kuran Hakhan, Cehennem isimli şarkısını ile dur durak bilmiyor. İnternet ortamında hızla yayılan Cehennem vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Yalova Musiki Derneği üyesi olan aynı zamanda 4 yıldan bu yana çeşitli gece klüplerinde sahne alan Hakhan Yalova’nın adını duyurmaya başlıyor. Yalova’da yaptığı sahne çalışmaları ile birçok kişinin beğenisini kazanan sanatçı Cehennem isimli şarkısı ile büyük beğeni topluyor.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle