Hakhan Pazartesi Olay TV’de

09 Nisan 2010 00:00

Cehennem isimli şarkısı ile büyük ilgi gören Yalova’lı sanatçı Hakhan Pazartesi günü saat 10.30’da Olay TV’de Yaşadıkça programının konuğu olacak.

Serpil Aslantürk’ün hazırlayıp sunduğu programda Hakhan yeni şarkısı Cehennem’i, sahne çalışmalarını ve albüm hazırlıklarını anlatacak.

Yalova’da yaptığı başarılı sahne çalışmaları ile Yalova’lıların gönlüne taht kuran Hakhan, Cehennem isimli şarkısını ile dur durak bilmiyor. İnternet ortamında hızla yayılan Cehennem vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Yalova Musiki Derneği üyesi olan aynı zamanda 4 yıldan bu yana çeşitli gece klüplerinde sahne alan Hakhan Yalova’nın adını duyurmaya başlıyor. Yalova’da yaptığı sahne çalışmaları ile birçok kişinin beğenisini kazanan sanatçı Cehennem isimli şarkısı ile büyük beğeni topluyor. Sözü ve müziği Serhan Sedat Umur’a ait olan şarkının aranjesini ise Ahmet Kolpar gerçekleştirmiş. Kayıt esnasında da birçok ünlü saz Hakhan’a destek olmuş. Kemanlarını İstanbul Yaylı grubu, vokallerini ise Süperstar Ajda Pekkan’ın vokali Şeyda Gül Zaman Cereci ve Yalova Musiki Derneği üyesi Demet Batu üstlenmiş. Kayıt esnasında Kanunda Volkan Gülgün, Ritimler ve Ney’de Serkan Çakır, Gitarlarda Selçuk Çakır ustalığını konuşturarak Cehennem’i oluşturmuş. Şarkının Aranjesi ve Mix’i ise Yalova’nın bir diğer ünlü ismi Ahmet Kolpar’ın elinden çıkmış.
4 yıldan bu yana çeşitli sanatçılarla çalıştığını belirten ve birçok gece klübünde sahne aldığını belirten Hakhan şarkının kayıt esnasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtiyor.

Facebook ve www.hakhan.com’da dinlenmeye başlayan şarkı büyük beğeni topluyor. Hakhan her hafta sonu Cuma ve Cumartesi günleri Club Green Garden’de sahne alıyor. Pazartesi günü saat 10.30’da Olay TV’de Cehennem isimli şarkısını ve sevilen şarkıları seslendireceğini söyleyen Hakhan önümüzdeki günlerde CİNE 5 ekranlarında Vatan Şaşamaz ile Biz Bize programına konuk olacağını belirtiyor.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle