Güliz Kayahan’dan 2018’e Veda Sergisi

28 Aralık 2018 09:43
Güliz Kayahan’dan 2018’e Veda Sergisi

Atölye ART’ı tarafından kurs alan Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık kursiyeri Güliz Kayahan, “2018’e veda” isimli ilk kişisel butik sergisini açtı. 50 eserin yer aldığı sergi Green N’bean Coffee’de görülebiliyor.

Güzel Sanatlar Üniversitesi hazırlık kursiyeri Güliz Kayahan, “2018’e veda” isimli ilk kişisel butik sergisini açtı. Green N’bean Coffee’de yer alan karma resim sergisi 31 Aralık’a kadar sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

İllüstrasyon, sulu boya, kuru boya gibi birçok teknikle yapılan eserlerin yer aldığı sergi hakkında bilgi veren Güliz Kayahan, “Kendimi resimle ve yaptığım eserlerle ifade ediyorum. Bu da beni çok rahatlatıyor. Sadece konuşarak değil insanlar kendini sanatla da ifade edebilir. Bu sergimiz 2018’e veda sergisiydi. 2019’a merhaba sergisini de açma niyetindeyim” diye konuştu.

Atölye ART’ın kurucusu ressam Ayşegül Arat ise Green N’bean Coffee’ye genç yeteneklere verdiği destekten dolayı tebrik etti. Atölye olarak birçok projeyi hayata geçirmek için çalışma yürüttüklerini söyleyen Arat, “Bunlardan en önemlisi sokak çocuklarımızı sanatla buluşturma projemiz. Sokak çocuklarının istihdamına yönelik de bir çalışmamız bulunuyor. İnşallah hayata geçirebiliriz” dedi.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle