Güldoğan’a İlk Ziyaret Bağatar’dan

21 Aralık 2022 09:01
Güldoğan’a İlk Ziyaret Bağatar’dan

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, MHP Yalova İl Başkanlığı görevine atanan İhsan Güldoğan’ı partide ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Namık Öz’ün MHP’den milletvekili aday adayı olacağı gerekçesi ile görevinde istifa etmesi sonrasında boşalan MHP Yalova İl Başkanlığı görevine MHP Genel Merkezi tarafından İhsan Güldoğan atanmıştı. Güldoğan hafta sonunda düzenlenen törenle görevi devralmıştı. Güldoğan’a ilk hayırlı olsun ziyareti ise AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’dan geldi. Güldoğan’ı parti il binasındaki makamında ziyaret eden Bağatar, “Başkanımıza görevinde başarılar diliyorum. Cumhur İttifakı olarak bizler tam bir uyum içerisinde ülkemiz için, ilimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Cumhur ittifakı birlikten doğan kuvvetin adı ve gönül ittifakıdır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan ise, “nazik ziyaretinden ve güzel dileklerinden dolayı AK Parti Yalova İl Başkanımız Muğlim Bağatar’a yürekten teşekkür ederim. Aldığımız bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.
Ardından AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan, Namık Öz ve parti yöneticileri yaklaşan seçimle ilgili istişarelerde bulundular.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle