Güldoğan Ve Öz Esenköy’deki Çalışmaları İnceledi

12 Ocak 2023 10:40
Güldoğan Ve Öz Esenköy’deki Çalışmaları İnceledi

MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan ve MHP Yalova Milletvekili aday adayı Namık Öz, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’le birlikte beldede yapılan yatırım ve çalışmaları incelediler.

Esenköy beldesine giden MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan ve MHP Yalova Milletvekili aday adayı Namık Öz, Esenköy Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Mehmet Temel’e makamında konuk olan Güldoğan ve Öz belediye çalışmaları ile ilgili bilgiler aldılar. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuklarına teşekkür eden Temel, projeler ve yatırımları anlattı. Ardından konukları ile birlikte yatırımları yerinde inceleyen Temel, bundan sonra atılacak adımlarla ilgili Güldoğan ve Öz’e bilgiler verdi.

Yatımlar ve çalışmalarla Esenköy’ün her geçen gün geliştiğini, modern bir turizm beldesine dönüştüğünü dile getiren MHP Yalova İl Başkanı İhsan Güldoğan ise Temel’i kutlayarak, “MHP’nin belediyecilik anlayışı halka hizmet üzerine kurulmuştur. Bunun güzel örneklerinden birisinin Esenköy’de ortaya konduğunu görmekten son derece mutluyum. Bu çalışmaları hayata geçiren Esenköy Belediye Başkanımız Mehmet Temel ve ekibini yürekten kutluyorum” diye konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle