Güldoğan Esenköy Yeni Hizmet Binasını Gezdi

26 Haziran 2023 10:10
Güldoğan Esenköy Yeni Hizmet Binasını Gezdi

MHP Yalova İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan Esenköy Belediyesi yeni hizmet binasını gezerek, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’den bilgiler aldı.

MHP Yalova İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan Esenköy beldesine giderek Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’i makamında ziyaret etti. Burada belediye çalışmaları hakkında Temel’den bilgiler alan Güldoğan MHP’nin belediyecilik anlayışının en güzel örneğini sergilediği için Temel’e teşekkür ederek, “Esenköy Belediyemiz beldemize hizmet noktasında çok önemli çalışmalar yapıyor. Başkanımız Mehmet Temel, MHP’nin vizyonunu ve misyonunu başarıyla temsil ediyor. Beldemizin sorunlarını çözmek ve yaşam kalitesini yükseltmek için gayret gösteriyor. Kendisini kutluyor ve destekliyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ise, “MHP Yalova İl Başkanımız Ahmet İhsan Güldoğan’a nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bizler MHP’li belediyeciler olarak beldemize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İl Başkanımızın desteği ve ilgisi bizim için çok değerli. Birlik ve beraberlik içinde hareket ederek beldemizi daha güzel bir yere dönüştüreceğiz.” diye konuştu.

Ardından Esenköy Belediyesi tarafından yaptırılan ve çalışmaları tamamlanma aşamasına gelen Esenköy Belediyesi yeni Hizmet Binası’nı gezen MHP Yalova İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’den bilgiler aldı. Yeni Belediye binasının beldeye yakışacağını ve modern bir hizmet imkanı sunacağını dile getiren Güldoğan, Temel’e başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Ziyarette MHP Yalova İl Başkanı Ahmet İhsan Güldoğan’a MHP Yalova İl Başkan Yardımcısı Metin Soysal da eşlik etti.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle