Green Garden’de Hakhan dönemi

01 Aralık 2010 00:00

Yalova’da her hafta sonu eğlenceye damgasını vuran Green Garden’de bu hafta sonundan itibaren Hakhan solo sahne alacak.

İki yıldan bu yana her hafta sonu Garden’de Eşref Üstünle birlikte sahne yapan Hakhan bu haftadan itibaren Green Garden’de tek başına sahne alacak.

Yalova’da eğlence denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Club Green Garden bu haftadan itibaren Hakhan’ın seslendirdiği şarkılar ile müşterilerine unutulmaz dakikalar yaşatacak. Yalova’nın ilk ve tek butik oteli olma özelliğini elinde bulunduran mekânda her hafta sahne alan Eşref Üstün’ün yurt dışında sahne almaya başlaması nedeni ile bundan böyle her hafta sonu Hakhan mekânın misafirlerini doyasıya eğlendirecek.

Yaptığı başarılı sahne çalışmaları ile TV kanallarında da ilimizin adını sıkça duyuran Hakhan solo sahneye bu hafta sonu itibari ile başlıyor. Cuma ve Cumartesi geceleri Green Garden’de solo sahne yapacak olan Hakhan tüm Yalovalıları eğlenceye davet ediyor. İlimizin sevilen sanatçılarından Eşref Üstün’ün İsviçrede sahneye çıkmaya başlaması ile artık bayrağı Hakhan’ın devraldığını belirten Club Green Garden sahibi Sait Talu ise “Yalovalılara kaliteli eğlenceyi her hafta sonu Cuma ve Cumartesi geceleri sunmaya devam ediyoruz. Bundan böyle her hafta sonu Hakhan Ahmet Kolpar ve Orkestrası eşliğinde sevilen şarkıları seslendirecek. Club Green Garden olarak tüm Yalovalıları Garden’e bekliyoruz” dedi.

Unutulmaz bir repertuar eşliğinde unutulmaz bir gecede eğlenmek isteyenler Club Green Garden’e 0226 679 11 51 numaralı telefondan ulaşarak rezervasyon yaptırabilirler.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle