GP’den Kanser Hastaları Derneğine Destek Ziyareti

26 Ekim 2022 10:21
GP’den Kanser Hastaları Derneğine Destek Ziyareti

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri Meme Kanseri Farkındalık Ayı dolayısıyla Yalova Kanser Hastaları Derneği'ni ziyaret etti.

Her yıl 01-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen Meme Kanseri Farkındalık Ayı etkinlikleri ile toplumun hastalık konusunda bilgi sahibi olması sağlanıyor. Bu çerçevede Gelecek Partisi Yalova il Başkanı Kürşat Emre Çandır, Gelecek Partisi Kadın Kolları Başkanı Sultan Aksoy ve il yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir grup Yalova Kanser Hastaları Derneği'ni ziyaret etti. Derneğe gelişlerinde Yalova Kanser Hastaları Derneği Başkanı Sibel Beyosmanoğlu tarafından karşılanan Çandır ve beraberindekiler dernek çalışmaları ve ildeki kanser hastaları ile ilgili bilgiler aldılar. Burada konuşan Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, “Giderek yaygınlaşan bir hastalık olan kanser konusuna ayrı bir özen gösteriyor ve toplumu doğru bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Gelecek Partisi olarak bizler STK’larla iş birliği çalışmalarını çok önemli görüyoruz. Bu konuda toplumun daha fazla bilinçlenmesinin çok büyük önemi var. Yalova Kanser Hastaları Derneği kanser hastalarına verdiği desteğin yanısıra bu alanda yaptığı bilinçlendirici çalışmalarla da çok önemli bir hizmeti ortaya koyuyor. Kendilerini yürekten kutluyor ve her zaman yanlarında olacağımızı bilmelerini istiyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yalova Kanser Hastaları Derneği Başkanı Sibel Beyosmanoğlu ise Çandır ve beraberindekilere teşekkür etti. Beyosmanoğlu, Gelecek Partili kadınların yakasına Meme Kanseri’nde farkındalığın simgesi haline dönüşen pembe kurdele taktı.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle