GP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Vural Oldu

27 Temmuz 2022 09:45
GP Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Vural Oldu

Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine Serap Vural atandı. Vural’ın rozetini Gelecek Partisi Yalova Kadın Kolları Başkanı Sultan Aksoy bizzat taktı.

Gelecek Partisi kadın teşkilatını güçlendirmeyi sürdürüyor. Bu kapsamda sosyal yaşamda yaptığı çalışmalarla göz dolduran Serap Vural’a Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı bünyesinde önemli bir görev verildi. Vural Gelecek Partisi Yalova Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirildi. Partide düzenlenen mütevazi bir törende Vural’ın rozetini Gelecek Partisi Yalova Kadın Kolları Başkanı Sultan Aksoy bizzat taktı. Vural’a görevinde başarılar dileyen Aksoy, “Serap Vural ile kadın teşkilatımız çok önemli çalışmalara imza atacak. Onun enerjisi ve dinamizmi bizleri daha da fazla hareketlendirecek. Ben Serap Vural’la birlikte partime hizmet edecek olmaktan mutluyum ve yapılacak çalışmalarla ilgili son derece de heyecanlıyım” dedi.

Kendisine verilen görevin ve sorumluluğun öneminin bilincinde olduğunu ifade eden gelecek partisi Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Vural ise, “Böylesi önemli bir göreve layık görülmenin onuru, gururu ve mutluluğu içerisindeyim. Üstlendiğim bu görevi en iyi şekilde yerine getirmek adına durmadan çalışacağım” diye konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle