Gp Genel Başak Yardımcısı Demir Yalova’daydı

24 Ağustos 2022 11:04
Gp Genel Başak Yardımcısı Demir Yalova’daydı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir Yalova’ya gelerek partisinin İl Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

Gelecek Partisi Yalova’da da yaklaşan 2023 seçimlerine yönelik olarak yoğun bir çalışma sürdürüyor. Bu kapsamda Yalova’ya gelen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir, Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Partisinin İl Yönetim Kurulu Toplantısı’na da katılan Demir, genel merkezde alınan kararlar, yapılan çalışmalar ve 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik atılacak adımlar konularında da partililerine bilgiler verdi. Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir’i Yalova’da ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ise, “Yalova’da yerel gündem ve genel gündem anlamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlimizin ihtiyaçlarının dile getirilmesinde, sorunların ortadan kaldırılmasında Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı olarak aktif bir çalışma sürdürüyoruz. Bu anlamda partili arkadaşlarıma da teşekkür ederim. 2023 seçimleri ülkemiz açısında son derece büyük bir öneme sahip. Bizler de bu bilinçle genel merkezimizin talimatları doğrultusunda hırsla, azimle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır burada yaptığı açıklamada 01 Eylül 2022 tarihinden itibaren yepyeni bir çalışma ile Yalova halkının karşısına çıkacakları müjdesini de verdi.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle