Gençlik Merkezi’nden Yardım Kampanyası

Gençlik Merkezi’nden Yardım Kampanyası

Yalova Gençlik Merkezi tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında toplanan yardım malzemeleri İdlip’teki ihtiyaç sahiplerine gönderildi.

Suriye’nin İdlip kentinde ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatmak üzere harekete geçen Yalova Gençlik Merkezi bir yardım kampanyasına imza attı. Hayırsever vatandaşların destekleri ile kısa süre içerisinde kıyafetten, gıdaya kadar birçok yardım malzemesi toplandı. Bu malzemeler Gençlik Merkezi Gönüllüleri tarafından özenle kutulandı. Ardından İskenderun Gençlik Merkezi’ne gönderilen koliler buradan İdlip’e geçirilerek burada yardıma muhtaç vatandaşlara ulaştırıldı. Yalova Gençlik Merkezi yetkilileri ise, “Yardıma ihtiyacı olan oradaki insanlara yardım etmek adına başlattığımız kampanyaya destek veren hayırseverlerimize teşekkür ediyoruz. Yardım kampanyalarımızı bundan sonra da sürdüreceğiz” dediler.

Kıyafetler ihtiyaç sahiplerini ısıtacak
Diğer yandan Çiftlikköy Gençlik Merkezi de hayırsever vatandaşlar tarafından merkeze bırakılan kıyafetleri muhtarlıklara teslim etti. Muhtarlıklar kanalı ile mahallelerde belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak olan kıyafetler soğuk kış günlerinde bu vatandaşları ısıtacak.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle