Gelecek Partisi’nde, “Daksi” Projesi

17 Kasım 2022 08:58
Gelecek Partisi’nde, “Daksi” Projesi

Gelecek Partisi Yalova il Başkanı Kürşat Emre Çandır, göreve geldiklerinde Yalova-İstanbul arasında Deniz Taksi (DAKSİ) Projesini hayata geçireceklerini duyurdu.

Yalova’nın İstanbul ile arasındaki deniz ulaşımının tekelleşmesinden her zaman rahatsız olduğunu ifade eden Gelecek Partisi Yalova il Başkanı Kürşat Emre Çandır bu çerçevede Yalova Belediyesi bünyesinde Yalova Deniz Otobüsleri İşletmesi’nin (YADO)kurulması fikrini ortaya atmıştı. Bu anlamda bir de imza kampanyası düzenleyen Gelecek Partisi, İDO’nun uyguladığı fahiş fiyatlardan da her zaman dert yanmıştı. Son olarak Yalova ve İstanbul arasında deniz ulaşımına farklı bir soluk getirecek yeni projesini kamuoyu ile paylaşan Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, göreve geldiklerinde Deniz Taksi’yi hizmete sokacaklarını söyledi. Çandır sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ise şu bilgileri paylaştı, “Gelecek Partisi ile, Yalova - İstanbul arasında deniz taksi (DAKSİ) uygulaması başlayacak. DAKSİ ile Yalova-Yenikapı, Yalova-Kadıköy, Yalova Bostancı, Yalova- Bakırköy, Yalova- Kartal arası hiç beklemeden, makul fiyatlarla, sadece 30 dakikada katedilecek. İstanbul, artık çok daha yakın olacak. Gelecek, Yalova'nın olacak”

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

17 Kasım 2022 17:40
Yapma be Irecep, cok attin agir ol, adama ne gerek var derler once sonrada bu petrol fiatlari ile nereye ne kadara gidiyorsun diye sorarlar? Yalova yenikapi deniz taksisi alooo kac para hocam kac kisinin gucu yetecek