Gelecek Partisi Armutlu’da, “Yumak” Dedi

Gelecek Partisi Armutlu’da, “Yumak” Dedi

Gelecek Partisi Armutlu İlçe Başkanlığı görevine Ali Yumak getirildi. Yumak’ın mazbatasını Gelecek Partisi Yalova il Başkanı Kürşat Emre Çandır takdim etti.

Gelecek Partisi ilçelerde de teşkilatlanmayı sürdürüyor. Bu kapsamda Armutlu ilçesinde bir süredir devam eden çalışmalar kapsamında Gelecek partisi Armutlu İlçe Başkanlığı görevine Ali Yumak atandı. Yumak mazbatasını ise Gelecek Partisi İl Binasında düzenlenen mütevazi bir törenle aldı. Mazbatayı teslim eden Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Armutlu'ya hayırlı ve uğurlu olmasını diledi. Teşkilatlanma çalışmalarına tam gaz devam ettiklerini ifade eden Çandır, Yalova Halkı'nın ilgisinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Mazbatasını alarak görevine resmen başlayan Ali Yumak ise, “Partimizin ilçemizde hızla teşkilatlanması ve seçimlere kadar önemli çalışmalara imza atması hedefimizi önümüze koyduk. Buna yönelik özverili bir çalışma ortaya koyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Artık Armutlu’nun geleceği bize emanet” dedi.

Ali Yumak kimdir?

1976 senesinde dünyaya gelen Ali Yumak, evli ve üç çocuk babasıdır. Armutlu'da faaliyet gösteren emlak danışmanlığı firması bulunan Yumak, Almanca bilmektedir.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle