Gelecek Ormanı Büyüyor

11 Ocak 2023 08:26
Gelecek Ormanı Büyüyor

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı, kaydını gerçekleştirdiği 420 üye için,  420 fidanı, toprakla buluşturdu.

Yalova Orman İşletme Müdürlüğü'nün bilgisi dahilinde, Armutlu Orman İşletme Şefliği çalışanları ile birlikte, Armutlu Kent Ormanı'nda gerçekleşen ağaç dikme programına, Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Armutlu İlçe Başkanı Ali Yumak, Çiftlikköy İlçe Başkanı Merve Soylu, Merkez İlçe Başkanı Metin Fitoz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Selda Gülçiftçi, Mehtap Ensarioğlu, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Özaydın, Merkez İlçe Sekreteri Lale Şenel ve parti üyeleri katıldı. İl Başkanı Kürşat Emre Çandır yaptığı açıklamada, “Mutluluğumuzu tarif etmemiz imkansız. Gelecek Partisi Ailesi olarak Yalova'da yapılmayanı yapmaya devam ediyoruz” dedi.

Orman İşletme Müdürlüğü yetkililerine teşekkür eden Çandır, “Önceki sene olduğu gibi, bu sene de, Orman İşletme Müdürlüğü çalışanlarımız ile birlikte, yönetici arkadaşlarımızla beraber her yeni üyemiz için 1 fidanı toprakla buluşturduk. Her senenin sonunda toplu olarak gerçekleştirdiğimiz fidan dikimleri sonrasında, yıllar içerisinde bir Gelecek Ormanı oluşturma gayretimiz var. Gönül isterdi ki; diğer siyasi partilerimiz de, kendi üyeleri için birer fidanı toprakla buluştursunlar. Vatandaşlarımızı, bu amaçla üye oldukları siyasi partilerden de benzer faaliyetleri talep etmeye davet ediyorum” diye konuştu.

"Yeşil Bir Gelecek için Gelecek Partisi"

Türkiye'de kişi başına düşen yeşil alan miktarının yaklaşık 10 metrekare olduğunu ifade eden Gelecek Partisi Armutlu İlçe Başkanı Ali Yumak ise, Armutlu olarak Yalova'nın akciğerlerine sahip olduklarını, yeni dikimi gerçekleşen fidanlarla yesil alan ihtiyacına katkı vermekten mutlu olduklarını ifade etti. Vatandaşları Gelecek Partisi'ne üye olmaya davet eden Gelecek Partisi Merkez İlçe Başkanı Metin Fitoz da yaptığı açıklamada, “Sizler de dikili bir fidanım olsun diyorsanız, doğru adres Gelecek Partisi'dir. Doğaya saygısı olan, tükettiğini yerine koyan, canlıların kıymetini bilen her vatandaşımızı Gelecek Partisi saflarına davet ediyoruz. Partimi zin amblemi olan çınar yaprağı zaten doğaya olan saygımızın en büyük göstergesi. Yeşil bir gelecek için, Gelecek Partisi” şeklinde konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle