Gazilerden Vali Yardımcısına Hayırlı Olsun Ziyareti

Gazilerden Vali Yardımcısına Hayırlı Olsun Ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi yönetimi Yalova Vali Yardımcısı Aziz Mercan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Özcan İla ve dernek yöneticileri Sakarya ilinde görev yaparken Yalova Vali Yardımcılığı görevine atanan Aziz Mercan’ı makamında ziyaret ettiler. Vali Yardımcısı Mercan’a görevinde başarılar dileyen Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi Başkanı Özcan İla, “Yalova yüz ölçümü küçük olsa da katma değeri yüksek bir ildir. Birçok ilkleri bünyesinde barındıran Yalova’mız tarihinden turizmine ve doğal güzelliklerine kadar birçok zenginliğe sahiptir. Yalova’da ki görevinizde size başarılar diliyoruz” dedi.

Gazilerin ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Yalova Vali Yardımcısı Aziz Mercan ise, “Yalova yakından tanıdığım ve bildiğim bir yer. Ben de burada olmaktan çok mutluyum. Güzel Yalova ilimize hizmet edecek olmanın haklı gururunu yaşıyorum. Buradaki görev sürem içerisinde siz değerli gazilerimizle de yakın temas içerisinde olacağım. Ziyaretiniz beni onurlandırdı ve bir ok kadar da duygulandırdı. Sizler bu vatanın yaşayan kahramanlarısınız” diye konuştu.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi yönetimi ve Yalova Vali Yardımcısı Aziz Mercan daha sonra bir süre daha görüş alışverişinde bulundular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle