Gazilerden Müftü Yılmaztürk’e Ziyaret

24 Kasım 2022 08:46
Gazilerden Müftü Yılmaztürk’e Ziyaret

Yalova Muharip Gaziler Derneği Yalova Şube Başkanı Şakir Güner ile Yönetim Kurul Üyeleri, Yalova İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk’ü makamında ziyaret etti.

Yalova Müftüsü İlyas Yılmaztürk Yalova Muharip Gaziler Derneği Başkanı Şakir Güner ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Müftü Yılmaztürk, “Dünden bugüne gazi ve şehitlerimiz bizlerin en önemli değeridir. Bizler bugüne kadar Gazi ve Şehitlerimizin emanetlerine gerekli hassasiyeti ve önemi gösterdik, bundan sonra da aynı hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz. Şahsım ve kurumum olarak her zaman Gazi ve Şehit ailelerinin yanındayız. Bu vesile ile vatan, bayrak, inanç adına şehit olan ve ahirete intikal eden gazilerimizi rahmetle, minnetle anar hayatta olan gazilere sağlıklı ömürler dilerim” dedi.

Yalova Muharip Gaziler Derneği Yalova Şube Başkanı Şakir Güner ise Yalova Müftüsü İlyas Yılmaztürk’e dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Yılmaztürk konukları ile bir süre daha istişarede bulundu.

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle