Gazilerden Laçin’e, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Gazilerden Laçin’e, “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Özcan İla ve yönetim kurulu üyeleri Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Özcan İla ve yönetim kurulu üyeleri Laçin’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Laçin kurumsal çalışmalar hakkında konuklarına bilgiler verdi. Müdürlük olarak çok geniş bir yelpazede hizmet ürettiklerini dile getiren Laçin hizmetleri hassasiyetle sürdürdüklerinin de altını çizdi. Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün hizmetlerini yakından takip ettiklerini vurgulayan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Özcan İla ise, “Öncelikle görevinizde başarılar diliyoruz. Elbette ki başında bulunduğunuz kurum çok hassas konularda hizmet üretiyor. Engelliler, kadınlarımız, kimsesiz çocuklar ve yaşlılarımız için çalışmalar yapıyorsunuz. Bu anlamda ortaya koyulan çalışmaların öneminin bilincindeyiz. Bizde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Yalova Şubesi olarak sizinle ortak çalışmalar ortaya koyabiliriz” dedi.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Yalova Şube Başkanı Özcan İla ziyaretin anısına Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin’e plaket ve çiçek sundu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle