“Fatih Caddesi’ndeki Vatandaşlar Da Kentsel Dönüşüm İstiyor”

27 Aralık 2022 13:23
“Fatih Caddesi’ndeki Vatandaşlar Da Kentsel Dönüşüm İstiyor”

Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır ve yönetim kurulu üyeleri Fatih Caddesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Çandır Fatih Caddesi’nde yaşayan vatandaşların da Roman Mahallesi’nde yapılan kentsel dönüşümün bir benzerinin Fatih Caddesi’nde gerçekleştirilmesini istediklerini ifade etti.

Gelecek Partisi Yalova İl Teşkilatı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu amaçla, Fatih Caddesi ve İstanbul Caddesi esnaflarını ziyaret eden Gelecek Partisi Teşkilatı, Yalova'da etkin bir çalışma sergiliyor. Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, İl Kadın Kolları Başkanı Serap Vural, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Esra Özaydın, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Selda Gülçiftçi, Nuriye Yenice, Mehtap Ensarioğlu ve parti üyelerinden oluşan çalışma grubu esnaf ziyaret programına katıldı. İl Başkanı Kürşat Emre Çandır,  “Yalova'da çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Bu amaçla Fatih Caddesi ve İstanbul Caddesi'nde esnafımızla biraraya geldik” dedi.

Parti kuruluşundan bugüne kadar uzun bir yol katettiklerini dile getiren Çandır, gün geçtikçe çok daha güçlü, ayakları yere basan, projeleri ve etkinlikleriyle isminden söz ettiren bir yapı olduklarını ifade etti. Yalova'nın ve ülkenin sorunlarını biliyoruz diyerek söze devam eden Çandır, “Fatih Caddesi'ndeki vatandaşlarımızla olan görüşmemizde sıkça dile getirilen bir hususun, kentsel dönüşüm konusu oldu. Yalova Belediyesi'nin Roman Mahallesi'nde başlattığı kentsel dönüşüm projesinin benzerini, Bahçelievler Mahallesi'nde ikamet eden vatandaşlar da talep ediyor. , Yalova'nın olası bir deprem felaketinde acı bir neticeyle karşılaşmaması için vatandaşların taleplerine kulak verilmesi gerekli. Ekonomik taleplerin de ayrıca mercek altına alınması lazım. Asgari ücret zammının ardından fırsatçılara göz açtırılmaması gerekiyor. Özellikle zincir marketlerde fiyatların sürekli denetlenmesi lazımdır. Vatandaşın artık pahalılığı dayanacak dermanının kalmadı. Eğer pahalılığın önüne geçilemezse maaş zamlarının hiçbir önemi kalmayacak” diye konuştu.

 

Kaynak : www.yalovamiz.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle