Esnaflara, “Maskeni Tak” Tişörtü Hediye Edildi

Esnaflara, “Maskeni Tak” Tişörtü Hediye Edildi

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü ile birlikte esnafları ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde esnaflara belediye tarafından hazırlanan ve üzerinde, “Maskeni Tak” yazılı tişörtler de dağıtıldı.

Buldukları her fırsatta esnaflarla buluşan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Umut Güçlü bir kez daha esnaflara konuk oldu. Şehrin sokaklarında gezen ve dükkanlarda esnaflarla sohbet eden AK Partililer, ülke ve Yalova’da yaşanan gelişmelerle ilgili bilgilendirmeler de yaptılar. Esnafların pandemi sürecinde ortaya koyduğu davranışın tüm dünyaya örnek olduğunu belirten AK Partililer, “Tüm dünya ekonomisini adeta yerle yeksan eden pandmiden en az etkilenen ülkelerin başında Türkiye geldi. Bunun temelinde ise devlet ve millet birlikteliği yatıyor. Biz millet olarak her zor zamanda tek yumruk olmayı bildik. Gerekli gücü başkalarında değil her zaman kendimizde bulduk. Bu süreçte Yalovalı esnaflarımız da örnek bir davranış ortaya koydular. Çok zor bir süreçten geçmelerine rağmen üstlerine düşenin fazlasını yaptılar. Devletimiz de bu noktada tüm imkanlarını seferber ederek esnafımızı destekledi. İşte bu birlikteliği tüm dünya gıpta ederek izledi” dediler.

Esnaflarla sohbet eden sorunlarını, talep ve önerilerini dinleyen AK Partililer görüş alışverişinde bulundular. Bu esnada Yalova Belediyesi tarafından bastırılan ve üzerinde, “Maskeni tak” yazılı tişörtler de esnaflara hediye edildi.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle