Esenköy'e Dev Su Deposu

Esenköy'e Dev Su Deposu

Esenköy Belediyesi beldede su sıkıntısı yaşanmasının önüne geçmek ve su talebine daha kolay cevap verebilmek adına dev bir su deposunun inşasına başladı.

Esenköy Belediyesi beldede ihtiyaçların ve taleplerin karşılanması için durmaksızın çalışıyor. Bu kapsamda, beldenin olası bir su sıkıntısı yaşamasının önüne geçmek amacıyla su deposu inşasına da başlandı. Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel'in de yakından takip ettiği çalışmalar hızla ilerliyor. Konuyla ilgili bilgi veren Temel, "Beldemizde şu an için bir su sıkıntısı yok. Ancak önlemler sıkıntılar yaşanmadan alınmalıdır. Bizde bu anlayışla hareket ederek beldemize bir su deposu inşa ediyoruz. Bu depo sayesinde beldemizde olası bir su sıkıntısının önüne geçerken su taleplerinin daha hızlı ve kesintisiz sağlayacağız" dedi.

Yol yapımları hız kesmiyor
Esenköy Belediyesi beldede birçok noktada çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaların bir tanesi de yol yapımları. Beldede bozuk yol bırakılmayacağını her defasında belirten Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel ekipleri de yol yapımı konusunda kelimenin tam anlamıyla durmaksızın çalıştırıyor. Bu kapsamda beldenin cadde ve sokaklarında hummalı bir çalışma sürdürülüyor.Ulaşımın bir yaşam alanı için çok önemli olduğunu belirten Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, “Gidemediğiniz, ulaşamadığınız yer sizin değildir. Bizde bu düsturdan hareketle beldemizde ulaşılamayan nokta bırakmamak için durmaksızın çalışıyoruz. Yol yapımları konusunda halktan aldığımız olumlu geri dönüşler de bizi çok memnun ediyor" diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle